HABERLER

HABERLERDE ARA

BAYRAKLI'DA ÇANAKKALE ZAFERİ KONSERİ

14.3.2017 10:06:13
BAYRAKLI'DA ÇANAKKALE ZAFERİ KONSERİ

Bayraklı Belediyesi Tük Halk Müziği korosu Çanakkale Zaferi konseri verecek. Halk oyunları gösterilerinin de yer alacağı etkinlik, cuma günü Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde saat 20.00'da başlayacak.
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında Bayraklı’da anma konseri düzenlenecek.  Bayraklı Belediyesi Türk Halk Müziği korosu Şef Dr. Zeynel Demir yönetiminde sahne alacak. Etkinlikte ayrıca Hüseyin Keç yönetimindeki halk oyunları ekibi de gösteri sunacak. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Anadolu Salonu'nda cuma günü gerçekleştirilecek etkinlik saat 20.00'da başlayacak.


HERKESİ BEKLERİZ...
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "18 Mart Çanakkale Zaferimizi 102. yılını hep birlikte kutluyoruz. Çanakkale Zaferi, her açıdan destansı bir zaferdir. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tüm dünyaya ‘Çanakkale geçilmez’ dedirtmeyi başarmıştır. Binlerce şehit verdiğimiz şanlı zaferimizi düzenleyeceğimiz etkinlikle anacağız. Tüm hemşehrilerimizi etkinliğimize bekliyoruz” dedi.